Teknolojinin Sınırlarını Zorlayın!

 
 
Eğlenceli 3D Videolar
 
Heyecan Verici - Etkileyici Görsel Sunum
 
Akılda Kalıcı Eğitici İçerikler
 
Derse Katılımda Artış
 
 
Tüm dünyada seçilmiş okullarda yapılan araştırmalar ve pilot uygulamalarla Stereoskopik 3D görsel eğitimin %70 başarı oranını arttırdığı ispatlanmıştır. Son teknolojiyi kullanarak öğrencilerinizin hem daha başarılı olmasını hem de derslere olan ilgisini arttıracaksınız.
 
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi temel derslerde 6. Sınıftan 12. Sınıfa kadar müfredatta yer alan konuların tek tek işlendiği 350 parça videodan oluşan 3D görsel eğitim seti ile kuracağınız 3D sınıflarda son teknolojiyle eğitim almalarını sağlayın. 3D Eğitim almış bir öğrenci hem derse konsantre olabiliyor, hem derste gördükleri aklında kalıyor, hem de kendini değerli hissediyor, çünkü 3 boyutlu eğitim teknolojisinden yararlanıyor.
 
Aktif Shutter 3D gözlükler ve 3D projeksiyon cihazlarıyla öğrenciler geleceğe teknolojiyle hazırlanıyorlar.
 
Kolejler, Üniversiteler, Dershaneler, Eğitim Enstitüleri, Okullar, bilim ve kültür merkezleri kısacası eğitim alanında faaliyet gösteren tüm kurumlar 3D teknolojisini hayata geçirerek marka olma yolunda bir adım daha atıyorlar, 3D ve 3 Boyutlu anahtar kelimelerin çekim gücü ve eşsiz başarılı sonuçları çok büyük bir reklam öğesi olarak ön plana çıkıyor.
 
3D Eğitim sayesinde hem kurum yönetimi, hem eğitimciler, hem öğrenciler hem de veliler kazançlı çıkıyor. Son teknolojilerin kullanımıyla yaşam standartları ve eğitim kalitesi en üst seviyelere çıkartılıyor.
 
TEDEV; eğitim kurumlarımızı akıllı tahta, grafik tablet, tablet pc, interaktif akıllı kalem gibi uygulamalarla da destekliyor, son teknolojilerden haberdar ediyor. Dünya stadartlarında eğitim kalitesini uzmanları aracılığıyla hizmetinize sunuyor.  
 
 

Ne Yaptık

Her hakkı Tedev aittir © 2012