İşletmenizde bir 3D Sinema Salonu Olmasını ister misiniz?

Son zamanların en önemli pazarlama ve konumlandırma araçlarından olan 3D Sinema Salonu ile ziyaretçilerinize, öğrencilerinize veya müşterilerinize son teknolojinin sunduğu eşsiz sinema deneyimleri sunabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey; Görüntüleme Teknolojileri ve Stereoscopic 3D donanımın lideri Tedev Mühendislik’in hazırladığı ve anahtar teslim sunduğu mükemmel fiyat/performans bazlı 3D Sinema Paketlerinden birini temin etmek.

3D Sinema  Salonu Paketlerimizin hepsi çoklu izleyici kitlesine hitap edebilecek şekilde teknik altyapıya sahiptir ve günümüzün büyük sinemalarında kullanılan 3D teknolojisinin orta ölçekli işletmelere uyarlanmış halidir.

Mekanın planlanan izleyici kitlesinin popülasyonuna ve diğer dinamik etkenlere bağlı olarak pasif veya aktif 3D sinema sistemlerimizden biri tam işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde seçilmektedir.

 

Okul 3D Sinema ve Eğitim Salonu Kurulumu

Teknoloji ve sosyal aktivitelerden uzak bir eğitim elbette düşünülemez.  Okul 3D Sinema Salonu paketi ile öğrencilerinize sadece eğlenceli yeni nesil 3D içerikler değil aynı zamanda eğitimsel 3D içerikleri de aktarabileceğiniz Okul 3D Sinema ve Eğitim Salonu Donanım ve Kurulum Paketi ile siz de okulunuzu 3. Boyut ile tanıştırabilirsiniz.

 

Otel 3D Sinema Salonu Kurulumu

Otelinizdeki misafirlerinize eşsiz bir 3D deneyimi sunmak ister misiniz? İhtiyacınız olan tek şey; bir oda ve Tedev Mühendislik’in Otel 3D sinema paketi.

 

3D Sinema Salon’larının Katma Değer Yarattığı Bazı Diğer İşletmeler

* 3D Cep Sinema Salonları

* Öğrenci Yurtları

* Eğlence Merkezleri – PlayStation Salonları

* Digitürk – Dsmart 3D Futbol maçlarının gösterimini gerçekleştiren mekanlar

* Gayrimenkul Satış Ofisleri

* Belediye Kültür ve Sanat Merkezleri

Eğer siz de işletmenize 3. Boyutu getirmek istiyorsanız; danışmanlık, keşif ve projelendirme için bizi arayınız. Projelendirme ekibimiz işletmenize en uygun 3D Sinema Paketini sunacaktır.

 

* 3D Sinema ve 3D Eğitim Salonu Paketlerimizi, Sodes Projeleriniz için kullanabilirsiniz.

 

TEDEV Mühendislik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Telefon:(0212) 236 84 11      
Faks : (0212) 236 57 97
E-Posta: info@tedev.com.tr

 

Örnek 3D Sinema Kurulum Referans Görsellerimiz

 

 

Okul 3D Sinema Kurulumu

 

3D Sinema Kurulumu

 

3D Sinema Gümüş Perde

 
 
Aktif ve Pasif 3D Sinema
 
 
Coşkun Koleji 3D Multivision Sinema Salonu

 

Demo okulumuzda öğrencilerin 3D sunumumuza olumlu tepkileri :)

 

 

 

Ne Yaptık

Her hakkı Tedev aittir © 2012