HOLOGRAM KONSER

 

Her bütçeye uygun ve bay ve bayan gösterimciler için ayrı ayrı hazırladığımız Hologram Konser Ekipman Paketlerimiz ve Özellikle okulların hayır diyemeyeceği Eğitim İçerikli ve Eğlenceli Hologram Konser videomuzla 2014 - 2015 eğitim öğretim yılında gösterim sektörünü kasıp kavurabilirsiniz. Yüksek kazanç hedefleyen gösterimciler bu fırsatı kaçırmamalıdır.

 

 

 

 

HOLOGRAM KONSER NEDİR

Bir obje veya karakterin hologram perde üzerinde algısal realiteye yakın kurgulanması sonucu ortaya çıkan görsel şovdur. 

Müzik, Hikaye ve özel ışıklandırma ile algısal realitenin arttırılması, hologram gösterimin; izleyicide bıraktığı voawww etkisini paralel olarak arttırmaktadır.

Tedev Mühendislik algısal realitenin arttırılmasına dolayısıyla izleyicide bırakılan izlenimin maksimize edilmesine son derece önem vermektedir.

 

HOLOGRAM KONSER BAYİLİĞİ 

Tedev Mühendislik; geliştirdiği hologram videosunun sınırlı sayıda bölgesel olarak lisans dağıtımını ve bununla çalışan hologram konser ekipman paketini anahtar teslim sunmaktadır.

Bu sayede; hologram konser video lisansını ve media blok ekipmanını edinmiş sözleşmeli gösterimci; rakipsiz olarak kendi bölgesinde faaliyet göstererek; yüksek kazanç elde etmektedir.

 

HOLOGRAM KONSER LİSANSI 

Kültür bakanlığınca tüm haklarının Tedev Mühendislik'de bulunan; Hologram Konser videomuzun; gösterim lisansını ve media blok oynatıcı ile birlikte noter tasdikli sözleşme ile devretmektedir.

Bu sayede; gösterimci noter tasdikli yetkilendirmeyi (Lisansı) ve Kültür Bakanlığı onayını elde etmektedir.

Tedev Mühendislik; hologram koser videosunun sadece görsel materyallerini değil aynı zamanda audio yani müzik lisanslarına da sahiptir. Müzik lisansları olmayan piyasada gösterilen eserlerin her geçen gün davalarla karşı karşıya kaldıklarını önemle bilgilendirme gereği duyuyoruz. 

 

HOLOGRAM KONSERİ NERELERDE GÖSTEREBİLİRİM

Tedev Mühendislik; gösterim lisansını tamamen gösterimcilerin istekleri doğrultusunda hazırlamaktadır.

Ancak; hologram konser gösteri hizmetinize en fazla talep alacağınız kurumların; devlet okullarının ilk ve ortaöğretim kademeleri, kreş ve ana okulları, belediyeler olacağını belirtebiliriz.

 

GÖRMEDEN ALMAYIN

İstanbul Beşiktaş'da bulunan showroom'umuzdan hemen randevu alarak; hologram konser paketlerimizi kendiniz deneyimleyin. 

 

TEDEV Mühendislik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Telefon:(0212) 236 84 11      
E-Posta: info@tedev.com.tr

 

 

 

Ne Yaptık

Her hakkı Tedev aittir © 2012