TEDEV, yeni nesil 3D teknolojisinin tüm dünyada yayılmasıyla birlikte 2009 yılında kurulmuş, ülkemizin 3D Teknoloji takipçisi ve tedarikçisi olmuştur. Türkiye’nin 3D KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ İLK ve TEK FİRMASIDIR. TEDEV, dünyada hızla gelişen 3D teknolojisi ve buna paralel piyasaya sürülen 3D donanımları inceleyerek-test ederek ülkemize hızlı şekilde entegre eder, firmalar ve gelişmiş 3D teknoloji arasında köprü vazifesi görür.

 
TEDEV, 3D görüntü teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibi ile tüm dünyadaki ve Türkiye’deki teknoloji üreticilerini takip eder. Ülkemizdeki firmaların 3 boyutlu teknolojiyi kullanma girişimlerinde danışmanlık yapar. Her mekana kurulmak istenen görüntü teknolojilerini (Projeksiyon, TV, Monitör) ve yan ekipmanlarını (perde, kablo, ses sistemi) optimum şekilde tedarik eder ve mekana uygulanmasını sağlar.
 
TEDEV, sunum salonunda teknoloji ürünlerinin sunumunu yapar ve anahtar teslim projelerle yatırımcıların %100 memnun ayrılmasını sağlar. Bu memnuniyeti dünyanın en büyük teknoloji ve donanım üreticilerinin markalarını kullanarak sağlar. 3D Teknolojisini tercih eden firmaları satış sonrası teknik destek ile çözümsüz bırakmaz, ayrıca yeni gelen teknolojilerin entegre edilmesine de yardımcı olur, bilgilendirir.
 
TEDEV, yeni teknolojileri takip ederek yatırımcılara yeni fırsatlar sunmaya, yeni teknolojilerin ülkemizde uygulanmasında ön ayak olmaya, 3D teknolojisinin en doğru şekilde kullanılmasını sağlamaya, kurumsal çözümlerde mükemmeliyetçi tavrı ve %100 memnun projeleri ile değerli marka olmayı kendine vizyon edinmiştir.
 
 
Her hakkı Tedev aittir © 2012