TERS PROJEKSİYON

 

Projeksiyon ve görüntüleme teknolojileri alanındaki yılların verdiği deneyim ve yüzlerce uygulama tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize istekleriniz doğrultusunda çözümler sunmaktayız.

Bizimle, ilgi çekici ve akılda kalıcı olun, rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

 

Ters Projeksiyon Ürünlerimiz iki farklı kategoride toplanmaktadır.

 

Ters Projeksiyon Perdesi

Çift taraftan oldukça parlak ve kaliteli bir şekilde izleme olanağı verir. Uygulaması kolay ve basittir. Ortam ışığına göre projeksiyon cihazı seçimine dikkat edilmelidir.

Uygulama alanları: Kafeler, Fuar alanları, AVM’ler, Çeşitli ortak çalışma ve sosyal yaşam alanları,

Uygulama Yöntemleri: Sabit çerçeveli Ters Projeksiyon Perdesi, Motorlu Ters Projeksiyon Perdesi, Storlu Ters Projeksiyon Perdesi olarak kullanılmaktadır. Tavana veya taşıyıcı standa üstten vidalama ile monte edilir.

Yüzey Rengi: Beyaz

 

Ters Projeksiyon Filmi 

Normal perdelere göre daha yüksek performansa sahip, cam veya pleksi-glass yüzeye uygulanan ters projeksiyon filmidir. Çok geniş bir uygulama alanına sahiptir. Mekana ve beklenilen kontrast kalitesine göre farklı renklerde satışını yapmaktayız.

 

Beyaz Ters Projeksiyon Filmi

Aydınlık ortamlarda tercih ettiğimiz ters projeksiyon filmi çeşididir. Renkler parlak ve canlıdır. Dış ortam ışığıda baz alınarak en az 3000 AL ışık gücüne sahip projeksiyon cihazları ile birlikte kullanılmalıdır. 

 

Gri Ters Projeksiyon Filmi

Loş ve aydınlık ortamlarda tercih etmekteyiz. İstenilen renk dolgunluğunu verebilen en iyi ters projeksiyon film çeşididir. Çok fazla uygulama alanında kullanmaktayız. LED TV kalitesinde görüntü vermektedir. Ortam ışığı ve yüzey genişliğine göre güçlü projeksiyon cihazları tercih edilmelidir.

 

                              

Ayna Ters Projeksiyon Filmi

İç Mekan uygulamalarında tercih ettiğimiz ters projeksiyon filmi çeşididir. Misafirlerinizin ayna olarak düşündüğü bir duvarınızı birden bire kocaman bir TV ekranına dönüştürebilirsiniz. Oldukça kaliteli görüntü alınabilmektedir.

 

 

Şeffaf Ters Projeksiyon Filmi

Şeffaf olması nedeni ile özellikle vitrin uygulamalarında tercih ettiğimiz bir üründür. Şeffaf olması nedeni ile vitrininiz kapanmadan yoldan geçenlerin ilgisini çekebilirsiniz. Şeffaf ters projeksiyon perdemizi holografik görüntüler almak içinde kullanmaktayız. Özel yansıtma açısı ve özel çekilmiş videolar ile yapılan uygulamalar gerçeği aratmayacak derecede havada duran figürler oluşturulabilmekteyiz.

 

 

Ne Yaptık

Her hakkı Tedev aittir © 2012